Кошик
143 відгуків
МЕБЕЛЬ ОТ ЗАРУБЕЖНЫХ И ОТЕЧЕСТВЕННЫХ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ
+380964564128
+380964564128
+380937131419
+380991388544

Оббивка для м'яких меблів: як вибрати тканину?

Оббивка для м'яких меблів: як вибрати тканину?

Модні для оббивки м'яких меблів сьогодні виглядають майже як тканини для одягу, але насправді вони такими не є. У них інша зносостійкість, щільність і дуже важливий показник - стійкість до вигорання кольору.

Як не помилитися у виборі оббивного текстилю?

Адже меблеві оздоблювальні тканини відчуває великі навантаження, і тому до них пред'являють особливі високі вимоги.

 

 

Для текстильної оббивки важлива сукупність трьох показників:

Щільність. Оббивні матеріали мають щільність від 360 г/м2.
Зносостійкість. Її визначають за методикою Тесту Мартиндейла.
Цей тест має найбільшу популярність у Європі. Спеціальний диск рухається по траєкторії вісімки і витирає клапоть, укріплений на тримачі, з заданими швидкістю і певним тиском.

 

 

В залежності від міцності тканини, це інтенсивне тертя може продовжуватися без зупинки від декількох годин до декількох днів. Випробування припиняють при появі на тканини рваних ниток або зникнення ворсинок на велюрових тканинах. Число оборотів до цього моменту і є коефіцієнт зносостійкості.Кількість циклів за стандартом дорівнює 20000,чим вище число, наприклад 45000 або 50000, тим більш довговічне прослужить тканина в експлуатації.

На дотик і візуально стійкість текстильних оббивних матеріалів не визначити. Вся справа в «накручуванні» нитки: чим тугіше згорнули волокно прядильні машини, тим міцніше на виході готова тканина.

Кольоростійкість. У кожного виробника своя шкала (зазвичай від 1 до 6), але ви не помилитеся, якщо виберете матеріал з максимальною цифрою.

МАРКУВАННЯ ОББИВНОГО ТЕКСТИЛЮ

Читайте піктограми. В салоні не обов'язково вивчати паспорт виробу, описаний на ярликах до кожного відрізу. Виробники давно склали таблицю відповідностей і придумали зручну маркування. На вивороті рулону оббивного текстилю малюють значки: «стілець» (дуже витривала тканина), «крісло» (підійде для м'яких меблів), «крісло і штори» (добре драпірується).

Для офісу з великою кількістю відвідувачів і для домашньої вітальні потрібні оббивки різної зносостійкості. У першому випадку підійде текстиль з маркуванням «стілець», у другому – «диван». А для змінних чохлів, подушок і покривал годиться навіть портьерный варіант.

Не соромтеся задавати питання! Розкажіть менеджеру салону, чи є у вас діти, поговоріть про звички улюбленої кішки або собаки, а також куди виходять вікна вашої квартири, особливо якщо мова йде про південній стороні. Уточніть, скільки годин в день ви плануєте проводити, сидячи на дивані. І вам допоможуть зробити правильний вибір.